Terapi Koltuğunda Sanat Atölyesi – Tiyatro

Sanat bir yolculuktur. Hiçbir şeyden bir şey var ederiz ve o varlık; oyun, heykel,ses veya resim olarak bizim hayata karşı yansımamız olur. Sanatla birlikte zorluklarımızla baş ederiz, haykırırız ve yaralarımıza merhem buluruz.  Sanat ve Psikoterapi her ne kadar iki ayrı dal olsa da, ikisi de “içten dışa” bir yolculuktur.

Olgu Psikolojik Danışma Merkezi olarak yıllardır sanatı bir terapi yöntemi olarak görüp uyguluyoruz. Terapi Koltuğunda Sanat söyleşilerimiz bu düşüncenin meyvesi olarak ortaya çıktı. Farklı dallardan değerli sanatçılarımızı ağırlıyor, bir terapist eşliğinde sanat ve psikolojiyi buluşturuyoruz.

  • Atölyelerimiz herkesin katılımına açıktır.
  • Katılım durumunuzu 0544 418 16 24 numaralı telefonu arayarak bildiriniz
  • Atölye Tarihi: 06.01.2020
  • Atölye Saati: 18.30 – 21.30
  • Atölye Ücreti: 50 TL
  • Yer: Olgu Psikolojik Danışma Merkezi

 

Timur Acar

22 Aralık 1979 yılında dünyaya geldi. 9 Eylül Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi aldı. Oyunculukta ilk tecrübesini Shakespeare’in Hırçın Kız oyunuyla tattı. Moda Sahnesi’nin kurucuları arasında yer almaktadır. Kurşun Yarası, Avrupa Yakası ve Akasya Durağı gibi dizilerde yer alarak tanındı. Sonra ki yıllarda “Bebek İşi, Kertenkele, Nerdesin Birader, Söz” gibi dizilerde ve Çakallarla Dans, Hayat Sana Güzel, Tükler Çıldırmış Olmalı, Kapı gibi ses getiren filmlerde başrolü üstlenmiştir.

Tarih

06 Oca 2020
Expired!

Zaman

18:30 - 21:30

Konum

OLGU Eğitim Merkezi
OLGU Eğitim Merkezi
OLGU Eğitim Merkezi