MUTLULUĞUN ŞİFRESİ: BEYİN FİZYOTERAPİSİ ATÖLYE ÇALIŞMASI

Atölyenin Amacı: Depresyon ve kaygı durumlarına karşı zihnimizi güçlendirerek, yaşamımızda nasıl mutlu olabileceğimize yönelik etkisi kanıtlanmış bilimsel etkinliklerle, yaşanması mümkünken yaşayamadığınız pozitif duyguları hayatınızda yaşanır kılmayı hedefliyoruz. Atölyemiz beyin fizyoterapisi etkinlikleriyle dopdolu geçecektir. Ayrıca bu atölye hayatın akışı içerisinde yaşadığımız zorluklara karşı kendimizi güçlendirmek, olumsuz iç seslerimizle baş edebilmek, kendimize sevecenlikle, anlayışla, şefkatle yaklaşabilme cesaretine sahip olabilme becerisi kazandırmayı amaç edinmiştir. Kendin için bir iyilik yap ve bu atölye programına katıl.

 

Atölyenin İçeriği:

1.Oturum: Depresyon ve kaygıya karşı beyin fizyoterapisi ile ZİHNİ GÜÇLENDİRME

Beyin fizyoterapisi egzersizleri

2.Oturum: Mutsuz insanların alışkanlıkları ve bu alışkanlıklardan nasıl kurtuluruz?

3.Oturum: EFT(duygusal özgürlük tekniği) tekniği ile sıkışmış enerjinin ve duyguların önündeki engeli kaldırma egzersizi.

 

Katılımcılar: Herkes

Kontenjan: 20 kişi

Tarih: 4 Haziran 2023

Saat:  13:00 – 16:00

Atölye Ücreti: 250 TL + %18 KDV

Eğitim Yeri: Olgu Psikolojik Danışma Merkezi – Meşrutiyet Cad. 31/11 Kızılay/Ankara

UZM. PSK. DAN. DEMET TAŞDAN

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü’nden mezun oldu. Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü’nde Yüksek Lisans yaptı. Prof. Dr. Zümra ATALAY’ ın Farkındalıklı Öz şefkat programları olan MBSR ve MBCT programlarına katıldı. Prof. Dr. Bilge UZUN’ un Mindfulness eğitimine katıldı. Öz-şefkat uygulamaları ile ilgili psiko-eğitim programı yazdı. Psikolog Zeynep Selvili ve Chritopher Germer’ in öz şefkat temel beceri eğitimine katıldı. Uluslararası Şema terapi eğitimi aldı. Yayınlanmış anne baba ve eğitmenlere yönelik iki eseri vardır. Bunlar : “Çocuk ve şiddet”  diğeri ise “ Zekâ küpü ”. Aynı zamanda Aile Danışmanıdır.

Tarih

04 Haz 2023
Expired!

Zaman

18:00 - 21:00

Konum

OLGU Eğitim Merkezi
OLGU Eğitim Merkezi
OLGU Eğitim Merkezi
Kategoriler

Eğitmen

UZM. PSK. DAN. DEMET TAŞDAN
UZM. PSK. DAN. DEMET TAŞDAN