Aile Dünyası Söyleşileri – Teknoloji ve Nesne Bağımlılığın Aile İçerisindeki Yansımaları

Yaşamakta olduğumuz toplum değişirken, onun bir parçası olan aile de değişmektedir. 

Özel Olgu Aile Danışma Merkezi olarak yıllardır ailelere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç duyulan konularda aile yaşantısının daha huzurlu ve doyumlu bir hale gelmesini amaçlamaktayız.

Gelin birlikte konuşalım, tartışalım ve çözümler üretelim!

Söyleşilerimiz herkesin katılımına açık ve ücretsizdir.

Katılım durumunuzu 0544 418 16 24 numaralı telefonu arayarak bildiriniz.

  • Tarihi:  25.02.2020
  • Saati:   18:30 – 20:30
  • Yer: Özel Olgu Aile Danışma Merkezi (Meşrutiyet Cad. Atıfbey Apt. 31/11 Kızılay, Çankaya – Ankara)

 

Belkıs Edige Serdengeçti

23 Nisan 1973 yılında Konya Ereğli’de doğdu. İlk ve orta öğretimini memleketinde tamamladı.   Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi, Eğitimde Psikolojik Hizmetler Bölümünden 1996 yılında mezun oldu. Wiesbaden Pozitif Psikoterapi Akademisi Master eğitimini tamamladı. Aile   Danışmanlığı, Bilişsel Terapi, EMDR Terapi İkinci Düzey eğitimleri. Nöropedagoji Temel Eğitimleri tamamladı. Halen Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikolojide Yüksek Lisans Eğitimi devam etmekte.

Dünya Pozitif Psikoterapi Derneği ve EMDR Türkiye Derneği üyesi. Meslek hayatına 1996’da Konya/Karapınar’da başladı. Eşinin görevinden dolayı Kastamonu/Seydiler, Elazığ/Ağın, Sivas/Yıldızeli, Samsun/Ondokuzmayıs, Kütahya/Emet, Amasya/Merzifon’da görev yaptı. Milli Eğitim okullarının çeşitli kademelerinde görev yaptı. Dumlupınar Üniversitesi Emet Meslek Yüksek Okulu yarı zamanlı öğretim görevlisi, Üsküdar Üniversitesi ve Merzifon Belediyesi Aile Eğitim Merkezi yarı zamanlı Aile Danışmanlığı, Amasya/Merzifon Polis Okulu yarı zamanlı öğretim görevlisi. Amasya/Merzifon Rehberlik Araştırma Merkezi Yönetici, Amasya/Merzifon MEM ARGE proje hazırlama ekibi. Halen Ankara Çankaya Halk Eğitim Müdürlüğünde Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğretmeni olarak çalışmakta. İlgi alanları; kültürel yapının insan psikolojisine etkisi, kültürel varlıklar ve derleme. Hobileri; kültürel geziler, kitap okumak ve hayatın melodisini dinlemek. Evli ve iki kız çocuğu annesi.

Tarih

25 Şub 2020
Expired!

Zaman

18:30 - 20:30

Konum

OLGU Eğitim Merkezi
OLGU Eğitim Merkezi
OLGU Eğitim Merkezi