Aile Dünyası Söyleşileri – Çocuk Ebeveynleri Yetişkinliğe Davet

Yaşamakta olduğumuz toplum değişirken, onun bir parçası olan aile de değişmektedir. 

Özel Olgu Aile Danışma Merkezi olarak yıllardır ailelere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç duyulan konularda aile yaşantısının daha huzurlu ve doyumlu bir hale gelmesini amaçlamaktayız.

Gelin birlikte konuşalım, tartışalım ve çözümler üretelim!

 

Söyleşilerimiz herkesin katılımına açık ve ücretsizdir.

Katılım durumunuzu 0544 418 16 24 numaralı telefonu arayarak bildiriniz

  • Tarihi:  24.03.2020
  • Saati:  18.30 – 20.30
  • Yer: Özel Olgu Aile Danışma Merkezi (Meşrutiyet Cad. Atıfbey Apt. 31/11 Kızılay,Çankaya-Ankara)

 

Uzm. Psk. Dan. Özden Bilgin

Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışma Anabilim Dalı’ndan 1987’de mezun olmuştur. Yüksek Lisansını Ankara Ünivesitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde, Disiplinlerarası Aile Danışmanlığı programında tamamlamıştır. Çeşitli ilk ve orta öğrenim kurumlarında psikolojik danışman, Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde yönetici olarak çalışmıştır.  1996 yılından bu yana psikoterapi ve kişisel gelişim alanına yönelmiştir. İletişim becerileri eğitimi, halkla ilişkiler, liderlik ve motivasyon, stres yönetimi, öfke yönetimi, sınav kaygısı, aile eğitimi gibi çeşitli kurs ve seminerlerde eğitimci olmuş, panel, toplantı ve konferanslarda konuşmuştur. 2009 yılında TRT Radyo 1 Kampus programında üniversiteye hazırlık konusunda danışmanlık, 2010 yılında TRT Ankara Radyosunda bir yıl süreyle her Perşembe akşamı iletişim ve yaşam becerileri konusunda program yapmıştır. 2003-2008 yılları arasında yönetim kurulunda da görev aldığı Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği’nin “Afetlerde Psikososyal Hizmetler Birimi”nde çalışmıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi, Pozitif Psikoterapi ve Aile Terapisi, Oyun Terapisi, Sanatla Terapi ve Yaratıcılık Eğitimi, Transaksiyonel Analiz, Sistemik Psikoterapi, Psikodrama ve Yaratıcı Drama liderlik eğitimlerini almıştır.  Bu alanlarda mesleki gelişim ve psikoterapist yetiştirme eğitimleri vermektedir.

Kurucusu olduğu Olgu Psikolojik Danışma Merkezi’nde aile  terapisi ve  bireysel terapi, oyunla terapi, grupla psikolojik danışma, hizmetlerini sunmaya, kurum ve kuruluşlara liderlik, motivasyon, kurumsal gelişim ve süpervizyon, personel eğitimi programları hazırlama, eğitim yapma, kişisel ve kurumsal gelişim konularında danışmanlık hizmeti verme hizmetlerini sürdürmeye  devam etmektedir.

Tarih

24 Mar 2020
Expired!

Zaman

18:30 - 20:30

Konum

OLGU Eğitim Merkezi
OLGU Eğitim Merkezi
OLGU Eğitim Merkezi

Eğitmen

Uzm. Psk. Dan. Özden Yılmaz Bilgin
Uzm. Psk. Dan. Özden Yılmaz Bilgin